© copyright 2019 Limitless s.c.

Kopiowanie, publikowanie, publiczne rozpowszechnianie czy powielanie wszelkich materiałów, zarówno tekstowych jak i graficznych bez pisemnej zgody Limitless s.c.  jest zabronione.
Damian Rogowski
+48 501 727 858
damian@e-limitless.pl

info@e-limitless.pl
Premiera lodowiska z panelami Perma Glide odbyła się w kwietniu 2009 roku w miejscowości Leicester w Anglii. Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu, co dało nam możliwość zaobserwować, jak panele Perma Glide zostały entuzjastycznie przyjęte przez ekspertów jako nowy produkt zapewniający komfort jady na łyżwach. To doświadczenie dodatkowo utwierdziło nas w dobrze obranym kierunku do rozwoju naszej firmy.

Aktualnie wykorzystując swoją kilkuletnią wiedzę i doświadczenie, zapewniamy Państwu doradztwo i konsultacje dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Panele PERMA-GLIDE©
Wraz z Ice Magic International  dokonaliśmy kolejnego skoku technologicznego w produkcji paneli lodowisk syntetycznych. Tradycyjnei lodowiska syntetyczne wymagają aplikacji powłoki silikonowej lub naniesienia na powierzchnię tafli "mgiełki" środka zwiększającego poślizg. Nowa technologia produkcji powoduje, że środek zwiększający poślizg jest już zawarty w strukturze paneli, co zapewnia pełne zadowolenie podczas przygotowania i użytkowania płyty lodowiska. Dzięki takiemu zabiegowi zrobiliśmy kolejny krok, aby Wszystkim użytkownikom zapewnić najwyższy komfort jazdy porównywalny z jazdą na lodzie naturalnym.
Parametry techniczne:
wymiary: 1 x 1 m
grubość: 18 mm
waga: 18 kg
sposób łączenia: łączniki typu H


GWARANCJA 14 LAT